KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12871518
nr 1287 1518
Blandteknik
2 st, Original till Program på China och Oskarsteatern. En är signerad. Motivet: 23,5x12,5 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 november 2019
kl 20:07:20
100 kr
400 kr